Proč kvalitní gelové nehty

Catherine Nail - kvalitní gelové nehty

Proč jsou materiály Catherine jedny z nejoblíbenějších

Na našem trhu nikdy nebyla nouze o levné zboží z Východu. Naopak vše s označením západních zemí lákalo vyzkoušet a dopřát si i za vyšší cenu. Tuto geografickou rovnici, kterou si snad každý z nás zažil z vlastní zkušenosti, ještě podporuje známé přísloví “Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci”. To platí o řadě spotřebního zboží, ale také služeb.

Přinášíme vám jeden názorný příklad, hovořící za všechny ostatní. Jakási “modelová situace” s modelážním gelem.
Stalo se to už mnoha klientům nehtových salonů, ale také kadeřnických nebo i kosmetických. Ve službách, konkrétně salonech krásy, panuje velká nabídka, v současné době tolik zmiňované ekonomické krize, přímo “boj o zákazníka”.

Salony se předhánějí s nabídkami a ceny tlačí dolů, někdy až nepochopitelně, pokud bychom znali cenu materiálu a všech vstupních nákladů. Zákazník stojí před zásadním rozhodnutím – investovat vyšší částku nebo ušetřit a zaplatit méně.

Hned za tím ale stojí další otázka. Vyšší cena stojí za kvalitnější službou. Tedy investovat do kvality, anebo pořídit levně, ale za cenu rizika následných oprav? Ty se však mohou vyšplhat na mnohem vyšší částku než je ta první jednorázová. Může jít ale i o víc, než jen o vynaložené peníze.

Naše modelka, paní Katka, vyzkoušela službu gelové modeláže nehtů v jednom ze salonů umístěných v nákupních centrech. Využila dostupnosti vzhledem k dopravě od domova i příznivé ceny. Více o její zkušenosti najdete v článku “6 kroků ke krásným nehtům”.