Nový Showroom Catherine Nail

Nový Showroom Catherine Nail

Nabízíme vám služby nehtové modeláže, manikúry a pedikúry včetně individuálního poradenství. Pracujeme pouze se značkovým materiálem Catherine Nail Collection. V oboru máme praxi více než 25 let. Na českém i slovenském trhu působíme zároveň jako výhradní zástupci této prestižní značky a zajišťujeme veškerá školení. Jako první máme k dispozici novinky, které jsou uváděny na trh. Právě díky ucelenému konceptu odborného vzdělávání, certifikaci pracovního materiálu, stoprocentnímu servisu a dodržování hygienických podmínek můžeme v této oblasti svým klientkám nabídnout vysoce nadstandardní péči.

Catherine Nail - elitní nehtová studia

Elitní studia

Catherine Elitní Studia se vyznačují exkluzivitou, odborností a rozsáhlými znalostmi, kterých bylo dosaženo důsledným vzděláváním, zkušenostmi a osobní angažovaností. Podle přísných kritérií každoročně Catherine přezkoumává úroveň nabízených služeb a stejně jako restaurace získávají hvězdičky, nehtová studia získávají nehty jako stupeň kvality. Každé z našich Elitních studií je víc než jen nehtové studio. Dosažené vzdělání Nail Master je to nejvyšší, kterého lze v tomto oboru dosáhnout.
Tyto studia mají písemný souhlas s používáním obchodního jména Catherine.

Catherine Nail - licenční nehtová studia

Licenční studia

Catherine Licenční Studia se vyznačují ukončeným odborným vzděláním, používáním Catherine produktů, znalostí práce a výbornou hygienou. Podle filozofie Catherine “Máme to, co nemá každý…” jsou to studia, jejichž zaměstnanci se vzdělávají a poskytují zákaznický servis v souladu s požadavky na základní Catherine standard.

Tato studia mají písemný souhlas s používáním obchodního jména Catherine.

Catherine Nail - jak vybrat nehtové studio

Jak vybrat správné nehtové studio

Mohlo by se zdát, že výběr nehtové studia je otázkou 5 minut – zeptáte se kamarádky, vezmete telefon a objednáte se. Opak je ale pravdou a pokud na počátku věnujete výběru nehtového studia alespoň 30 minut, můžete v budoucnu ušetřit spoustu starostí a vyvarovat se nepříjemných zážitků a zklamání.