Catherine Nail Collection je společnost s více než třicetiletou tradicí pro prodej a export profesionálních produktů nehtové kosmetiky s centrálou v Německu. Je jednou z mála značek v oblasti péče o nehty, jejíž produkty pracují podle uceleného systému. Výrobní a technologické postupy Catherine UV gelů jsou patentovanou technologií, která se připravuje výhradně v továrnách Německu.
Společnost Catherine Nail Collection garantuje kvalitní, poctivě zpracované systémy UV gelů s maximální šetrností k přírodnímu nehtu, důkladné ztotožnění s jeho povrchem a stoprocentní přilnavost. Vaše nehty je tedy možné díky této technologii udržet přirozeně krásné a zároveň zdravé.


Catherine Nail - Petra Součková

Petra Součková
Majitelka firmy


Paní Petra Součková, působící v oblasti nehtového designu a kosmetiky již dvacet pět let, je zářivým příkladem, že i v naší zemije možné být v tomto oboru úspěšný. V roce 1992 absolvovala rychlokurz v Praze, kde se nejvíce školení pořádala. V roce1994 uzavřela smlouvu o spolupráci s paní Ingeborg Frimmel – zakladatelkou společnosti Catherine, na prvním kosmetickém veletrhu v Praze.

Kateřina Součková
Junior Manager


Spolu s paní Petrou Součkovou se podílí na úspěšném řízení společnosti Catherine Nail Collection .