Mirror effect / zrcadlový efekt

Catherine Nail - mirror effect

Nechte se oslnit!!! Catherine přináší unikátní zrcadlový prach, který vytvoří během pár vteřin na nehtech vašich zákazníků perfektní zrcadlový efekt. Nejen, že se opravdu můžete spolehnout na neuvěřitelný lesk, ale podle odstínu, který má zákaznice nalakován, bude i efekt duhového, zrcadlového lesku.

Jak vytvořit Mirror effect

Catherine Nail - mirror effect krok 1Vyberte si požadovaný odstín a naneste vámi zvolenou barvu dle běžného postupu bez lesku. Na každé barvě vypadá stejný Mirror Effect jinak. Pokud se rozhodnete pro aplikaci bez barvy, tzn. budete nanášet Mirror Effect pouze na průhledný, případně kamuflážní základ, připravte si nehet jemným zbroušením celé plochy nehtu pomocí Catherine Leštícího pilníku Mousse.
Catherine Nail - mirror effect krok 2Na takto připravený nehet naneste jednu vrstvu lesku Catherine UV Highgloss a vytvrďte 120 vteřin v Catherine UV lampě.
Catherine Nail - mirror effect krok 3Pomocí štětečku Effekt pinsel naneste dostatečné množství Mirror Effectu na celou plochu nehtu s leskem.
Catherine Nail - mirror effect krok 4Následně celou plochu nehtu lehce vyleštěte stejným štětečkem do vysokého lesku.
Catherine Nail - mirror effect krok 5Na takto vyleštěný a očištěný nehet aplikujte závěrečnou vrstvu lesku Catherine UV Highgloss a opět vytvrďte 120 vteřin v Catherine UV lampě
Catherine Nail - mirror effect krok 6UV Highgloss je bezvýpotkový gel. Okolí nehtu tedy už jen následně ošetřete Catherine nehtovým olejíčkem.