Matcha Care veganfree

Matcha

Catherine uvádí na trh naprostou bombu v péči o pokožku. Jakožto firma, zaměřená na péči o ruce a nehty, soustředíme svou pozornost na pokožku jako celek a neomezujeme se pouze na ruce. Matcha nebo také superpotravina, je obsažena ve třech produktech, které jsou 100% veganské a bio. Neobsahují žádné silikony ani parabeny nebo jinak škodlivé látky. Tato řada je složená z unikátních surovin, které získáváme od předních producentů tohoto zeleného zázraku.

Matcha

(japonsky 抹茶) je japonský mletý čaj zpravidla vytvořený ze speciálního zeleného čaje. Čaje patří mezi nejstarší odrůdy zastiňovaných japonských zelených čajů, které se tradičně, více než 800 let, používají při zenových buddhistických ceremoniích. Matcha – rozemletá na žulových mlecích kamenech na jemný žlutozelený prášek – se našlehá s vodou, aby vznikl nápoj s bohatou chutí a vůní.
Dnes se matcha používá také jako surovina do výrobků s příchutí zeleného čaje, včetně zmrzliny, nealkoholických ovocných nápojů, latté a čokolád.
Díky jeho vysokému obsahu minerálů (železo, zinek, vápník, draslík), vitaminu A, C a E, vlákniny, kofeinu, proteinu, aminokyselin a hlavně katechinů (látka zvaná EGCG) se matcha označuje za zelenou superpotravinu.
Na pleť má silné antioxidační účinky, zlepšuje stav kožních nemocí, pomáhá hojit a obnovovat kožní tkáň (vhodné na jizvy a ranky), snižuje tvorbu vrásek a pokožce navrací pružnost a pevnost.

V první řadě sérum, které obsahuje vitamín C, extrakt z ovsa a kyselinu hyaluronovou. Toto sérum je primárně určeno na řešení již vzniklých problémů s pokožkou, jako je dehydratace, skvrny, pupínky nebo vrásky. Sérum se zcela vstřebává do pokožky a nezanechává žádný nepříjemný pocit lepení nebo mastnoty. Je vhodné též jako prevence.
Tělový peeling z pravé, mořské soli a olivového oleje, díky kterému bude pokožka vyhlazená, zbavená odumřelých buněk a plně zásobená vitamíny, které jsou obsažené v olivovém oleji. Peeling je poněkud drsnější, a tak pokud chcete jeho abrazi zmírnit, použijte na mokrou pokožku vyjma citlivých partií, jako je obličej, krk a dekolt.
Lehký a krásně vstřebatelný lotion, jehož obsahem je mix Matcha, bambuckého máslo a vitamínu E, které se naprosto úžasně vstřebává a zanechává pokožku vláčnou, hydratovanou a působí do hlubších vrstev pokožky, jako její booster. Naprosto vás okouzlí omamná, svěží a příjemná vůně čistoty.
Aplikace: řada péče „Matcha by Catherine“ je určena pro péči o celé tělo, s ohledem na potřeby zákazníka. Lze jí tedy použít i na obličej, krk a dekolt, stejně tak jako na obličej (krom peelingu)

Tip: nejprve použijte peeling, poté sérum a na závěr lotion, vaše pokožka bude vyživená, hladká a krásně svěží.