Lakování se zárukou trvanlivosti

Catherine Nail - lakování nehtů

Klientky se budou cítit příjemně, když budou mít perfektně sladné oblečení, make-up i nehty. Jak ale zaručit, aby i nalakované přírodní nehty vydržely co nejdéle v perfektním stavu? CATHERINE NAIL COLLECTION přináší postup na perfektní lakování s trvanlivostí gelu. Speciální lak na nehty je založen na receptuře Quick Dry, která mu dodává odolnost gelu a kvalitu laku.

Lakování v 6 krocích

Catherine Nail - lakování krok 1Pečlivě odstraňte kůžičku v okolí nehtu speciálním odstraňovačem kůže. Catherine Cuticle Remover je nový produkt z řady péče o nehty. Obsahuje emulzi s neutrálním pH, která zaručuje dokonalé odstranění odumřelé a přebytečné kůže. Tento krok je často opomíjený, ale z profesionálního hlediska velmi důležitý. Dobře k tomu poslouží profesionální nerezová pomůcka, která je navíc hygienická oproti běžně používanému pomerančovému dřívku. Dá se s ní navíc očistit i celá nehtová destička.
Catherine Nail - lakování krok 2Konce nehtů upravte jemným písečným pilníkem a nezapomeňte je také vyčištit zespodu. Speciální pilník z nové řady produktů k péči o přírodní nehty se nyní jmenuje Beauty Tool.
Catherine Nail - lakování krok 1Nejprve aplikujte kvalitní podkladový lak Catherine Base Coat určený k výživě nehtové destičky. Lak byl speciálně vyvinutý ke zpevnění, vykytování a výživě nehtové destičky do hloubky. Stačí nanést malou kapku na štěteček a pečlivě nalakovat na celý nehet až do jeho špičky.
Catherine Nail - lakování krok 4Po podkladovém laku přichází na řadu speciální lak na nehty s recepturou Quick Dry. Tato speciální receptura způsobuje, že lak na nehty schne stejně rychle jako barevný gel v U V lampě. Výborně drží, neolupuje se a zasychá během dvou minut. Jeho vlastnosti jsou srovnatelné s gel-laky. Díky rychlému schnutí vyžaduje lakování nehtů určitou zručnost a rychlost. Aplikujte ve dvou vrstvách.
Catherine Nail - lakování krok 5Nepodařilo se vám nehty nalakovat perfektně? Žádný problém! Použijte nový Catherine Nagellack korektor. Ale počkejte, až lak dobře zaschne.
Catherine Nail - lakování krok 6Nakonec lak zafixujte dalším novým produktem z řady péče o nehty – nadlakem Catherine Top Coat. Má vysoký skleněný lesk a odolnost proti poškrábání stejnou, jako gel tvrzený v UV lampě.

Tip: Doporučte klientkám, aby k dosažení vysoké trvanlivosti aplikovaly denně jednu vrchní vrstvu na nalakované přírodní nehty. Docílí tím vysoké odolnosti, trvanlivosti a lesku. Důležitá je také péče o pokožku. Proto by klientky měly průběžně ošetřovat kůžičku novou tužkou se štětečkem Twist&Care od Catherine, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a výživný jojobový olej.