Manikúra, nehtová modeláž a pedikúra v Catherine Nail showroomu.

Nabízíme vám služby nehtové modeláže, manikúry a pedikúry včetně individuálního poradenství. Pracujeme pouze se značkovým materiálem Catherine Nail Collection. V oboru máme praxi více než 25 let. Na českém i slovenském trhu působíme zároveň jako výhradní zástupci této prestižní značky a zajišťujeme veškerá školení. Jako první máme k dispozici novinky, které jsou uváděny na trh. Právě díky ucelenému konceptu odborného vzdělávání, certifikaci pracovního materiálu, stoprocentnímu servisu a dodržování hygienických podmínek můžeme v této oblasti svým klientkám nabídnout vysoce nadstandardní péči.

Návštěva našeho studia je díky našim dlouholetým zkušenostem zárukou vaší spokojenosti. Můžete vybírat z velkého množství technik, barev i produktů pro následné domácí ošetření. Naše prostory jsou vám, včetně wifi připojení, plně k dispozici po předchozím telefonickém objednání s možností pro vás velmi pohodlného parkování. Navíc, pokud jste milovníky stylového interiéru, bude pro vás návštěva u nás i jednoznačným interiérovým zážitkem.

Nabízené služby

Manikúra, lakování, wellness manikúra, nehtová modeláž (klasická modeláž, New Style modeláž, Babyboomer, Nail Forming, permanentní lakování, french look, full look, nail art), pedikúra, wellvet pedikúra, lakování, gelová modeláž na nohou, doplňkový prodej.

Ceník služeb

Orientační cena našich služeb je 600 Kč za manikúru, 1.300 Kč za nehtovou modeláž a 850 Kč za pedikúru. Vždy záleží na tom, po jaké době k nám přicházíte například na doplnění gelových nehtů, jaký druh materiálu na svých nehtech máte a jaký materiál pak následně společně vybereme právě pro danou techniku atd. Finální cenu vždy stanovíme předem. Kompletní ceník všech našich poskytovaných služeb je samozřejmě k dispozici u nás v showroomu.

Mějte díky nám upravené ruce a nohy každý den, přesvědčte se, že jste zvolili péči, která skutečně funguje. Vyberte si službu, která vám nejvíce vyhovuje, o vaší spokojenost se již postaráme my.