Final Gel – exklusivní nehtová modeláž

Catherine Nail - Final Gel

Final Gel – Revoluce v nehtové kosmetice

Na podzim roku 2010 společnost Catherine Nail Collection uvedla na trh jedinečnou technologii – světovou novinku FINAL GLOSS. Tato unikátní a flexibilní technologie je určena pro všechny typy nehtů, bez rozdílu délky a zatížení. a mimo jiné se dá také využít na akrylovou technologii, pro dosažení závěrečného lesku.

Materiály Final Gloss jsou velmi pevné, pružné, nikoli však křehké, odolné vůči mechanickému poškození či poškrábání a i po 4 týdnech zůstávají nehty lesklé. Gely Final Gloss nevyžadují precizní stavbu C-oblouku, a protože práce s nimi je velmi snadná, technika práce se nenazývá MODELÁŽ ale FORMING. Díky těmto všem vlastnostem jsou tyto materiály vhodné i pro úplné začátečníky. Není nutné absolvovat dlouhé několikadenní profesionální školení, vše se dá zvládnout za pouhý jeden až dva dny, podle zručnosti a předchozího vzdělání. Ocení je také kosmetičky, pedikérky či kadeřníci, které chtějí rozšířit služby ve svých salonech.

Společnost Catherine vyvíjí stále nové, dokonalejší technologie a reaguje tím na požadavky zákazníků. Tak jako módní ikony Victoria Beckham nebo Heidi Klum řídí světové trendy v oblékání, tak Catherine Nail Collection udává směr evropskému trendu v nehtovém designu. Hlavní myšlenkou jsou stále krásné nehty, ovšem za cenu, odpovídající současnému trendu, bez náročnosti na čas strávený ve studiu se zachováním standardní Catherine kvality.

Skutečnost, že 95 % klientů preferuje tuto novou technologii, dokazují naše dotazníky z vybraných Catherine studií, které jejich majitelky předložily svým koncovým zákaznicím. Namátkou předkládáme odpovědi dvou, ze čtyřiceti spokojených studií, které s touto technologií pracují již více než rok.